moretender66

Overview

  • Founded Date March 27, 2000
  • Sectors Government
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 90

Company Description

Musisz dowiedzieć się o ręce przeciwnika, a będziesz musiał zobaczyć flop, zwrot i rzekę. Będziesz musiał również wiedzieć, jak odczytać przeciwnika mówi. Będziesz także musiał wiedzieć, jak blufować i jak złożyć. Będziesz musiał studiować karty, które twój przeciwnik trzyma, i będziesz musiał być w stanie policzyć karty. Jeśli zmienimy wszystko na wersję no-limit hold’em, to będziemy mieli dodatkową zachętę, aby zobaczyć flop, ponieważ istnieje potencjalnie więcej pieniędzy, które czekają na nas przy stole (to jest miejsce, w którym widzisz różnicę między pokerem bez limitu i limitem).

Jeśli gramy w prawdziwym kasynie, nasze wyniki będą wyglądać podobnie do pierwszego przykładu. W naszym oryginalnym przykładzie mieliśmy do czynienia z pojedynczą ręką pokera i nie było pieniędzy w garnku po tym, jak wszyscy ukończyli swoje zakłady (w tym przypadku to .25). Originally Posted by T-BONE. Twój prawdopodobnie nie będzie dobrym graczem w pokera przez jakiś czas. Ale w pewnym momencie, prawdopodobnie klikniesz w głowę, że byłeś tym z ręką, a ja po prostu nie miałem niczego oprócz ślepców i połączenia i myślałeś, że masz coś lepszego niż prosto flush i nie zadzwoniłeś z flush.

Dla mnie niewielka jest różnica między tymi dwoma. Szczerze mówiąc, możesz grać w NL przez cały dzień bez konieczności podnoszenia Mój przypuszczenie jest to, że NL gra się z pełnym polem z powodu braku graczy (brak dużych garnków), podczas gdy limit gra z małym lub “mieszanym” polem (głębokie garnki) z powodu graczy pozostających w. Bwin: inna ustalona strona. PokerStars jest ogromny, ale istnieje również wiele innych witryn. Bwin jest jednym z największych i najstarszych i oferuje gry gotówkowe, turnieje i kilka różnych bonusów.

Warto zauważyć, że większość największych wydarzeń na świecie jest ograniczona, z wyjątkiem WSOP i Aussie Millions, które są non-stop NL. Oni są zasadniczo tą samą grą: różne zasady dotyczące sposobu działania i struktury gry. 1 odpowiedź 1 Głosowanie Najlepsza odpowiedź NL Poker jest zwykle turniejem tylko na głowę, ponieważ nie ma zakładów na podwyżki (chyba że jest to wymagane).

W turnieju NL zwykle grasz ze ślepcami/wielkim ślepcem na 1/2 limitu. Najlepiej jest zrozumieć, jak powinieneś grać, aby wygrać w wydarzeniu bez limitu, zanim wejdziesz do gry. Czasami wchodzę do wszystkiego, ale to bardzo rzadko. Grałem mocno i dzwoniłem 3/4 kiedy mam dobrą rękę. Istnieje ogromna różnica między zakładem 5/1 a zakładem 6/2 Zazwyczaj jestem w środkowym zakresie zakładów 2/5 do 4/5 zakładów na większość rąk. Wiem, po.poker-4all.com że jestem dobry i zazwyczaj trafię na górny koniec mojego zakresu rąk.

Jeśli chcesz grać w pokera online, to będziesz musiał grać w pokera z innymi ludźmi. Będziesz musiał zagrać w inny rodzaj gry przeciwko komputerowi.